Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Semmi okunk feltételezni, hogy a mindenkori uralkodó oldal nem próbálja a saját ideológiáját adóforintokból, féltitokban letolni a társadalom torkán.
„Tehát nagyon is elképzelhető az, hogy külföldről támogatnak társadalomformáló erőket. Emellett viszont az is igaz, hogy itthonról is. Semmi okunk feltételezni, hogy a mindenkori uralkodó oldal nem próbálja a saját ideológiáját adóforintokból, féltitokban letolni a társadalom torkán. A mi szempontunkból annak nincs sok jelentősége, hogy miféle politikai szervezet veszi meg a véleményformálókat kilóra. (...)