„Nesztek, parasztok, ünnepeljetek!”

Ha a vallás nem közügy, miként az elkorcsosult liberalizmus hirdeti, akkor a vallási szintre emelt, ferdült szexualitás ugyan mitől lenne az?

Ne kényelmes budapesti lakásaikból mondják meg a roma jogvédők, mi a jó nekünk, huszártelepieknek! Mert nekünk és gyerekeinknek jó ez az iskola, és nem engedjük bezárni!
Feltétlen szükségét érezzük annak, hogy a közösségi hálón is hallassuk a hangunkat. Három évig húzódott az a per, amelyet roma jogvédők kezdeményeztek a mi jogaink védelmében. Ezzel csak egy problémánk van: senki a világon nem kérte ezt a segítséget tőlük. Legalábbis mi, akik a gyermekeinket a Sója Miklós görögkatolikus iskolába járatjuk, biztosan nem kértük.