A megújulás jegyében: a Fidesz árnyékában a DK és a Jobbik is elnököt választott

Mindkét párt bejelentette négy alelnökét is.

Az valami egészen abszurd, hogy eddig két csoport nem érezte ki a gúnyt és iróniát az előző posztomból: a rasszista DK-szavazók, meg a rasszista mandiner-kommentelők.
„Az valami egészen abszurd, hogy eddig két csoport nem érezte ki a gúnyt és iróniát az előző posztomból: a rasszista DK-szavazók, meg a rasszista mandiner-kommentelők.
Tulajdonképpen nektek egy pártban lenne a helyetek.”