
Bréking: elkezdődött a baloldal megújulása!
2014. április 22. 19:46
Új témák, új hangok, új arcok a pár nappal ezelőtt másodszor is történelmi vereséget szenvedett baloldalon!

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:
Az Egyesült Államokból érkezett: ukrán titkosszolgálatok avatkoztak a magyarországi választásokba

„Orbánozó Farkasházy, orbánozó Magyar Bálint, orbánozó Bauer Tamás: végre új témák, új hangok, új arcok a pár nappal ezelőtt másodszor is történelmi vereséget szenvedett baloldalon!
Via Gluekitrotor42, akinek nincs több kérdése.”
Összesen 91 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
berzsian56
2014. április 23. 15:06
Elvittem a régi balos cipőmet az öreg suszterhez, nem lehetne é megujjítani.
A mester forgatta, nézegette, azután azt mondta: nézze uram, ez már annyira félre van taposva, annyira megviselt, annyi rajta a folt, ráadásul olyan elviselhetelenül büdös, hogy ezt már nem érdemes megujjítani.
Itt nics más megoldás, ki kell dobni és venni egy ujat.
Válasz erre
2
0
tóth mária
2014. április 23. 11:29
Köszönöm a remek hozzászólásokat, nagyon jól szórakoztam!
Most már csak a szociknak kellene mind ezt elolvasni, bár, úgy sem tanulnak belőle, nem érnek rá, mert most 100x megújulnak!
Válasz erre
1
0
Leszart Rittberger
2014. április 23. 11:01
Még ennél is jobban megújultak, mert tegnap du hazafelé a Klubrádiot hallgattuk, ahol is az új Reménység: Kuncze Gábor vezetett egy "az Elmultnégyév" c. műsort.
Magyar Bálint ismertette alapművét, amihez Csillag István-szintén ifjú titán-reppelt, majd az ismeretlenségből a politika világába éppencsakhogy belecsöppent Bekesi Lászlo ontotta a közgazdasági aggodalmakat magábol.
Balázs Péter is szot kért-és persze kapott is-ő külpolitikai szempontbol orbánozott egy
combosat.
Majd a Bolgár-féle nyugdíjas műsorban egy idős, de szellemileg nagyon friss munkásőr özvegy magyarázta el, hogy miért nem szabad új arcokat hozni a baloldali politikába.
Nézete szerint épp az volt a probléma most is, hogy az új, Mesterházy-csapat(Botka, Kunhalmi, Török) még tapasztalatlan és ezért tudta őket megverni a Fidesz.
Ha még Mesterházyéknál is tapasztalatlanabbak következnének, azokat reggelire megenné ez a dörzsölt Fidesz-sajnos.
Ettől a lehetőségtől ova intett minden, a baloldalért tenni akarot a tapasztalt elvtársnő.
Válasz erre
4
0
Peter8811
2014. április 23. 08:47
Röviditve a három név: Fa Ma Ba,
de más sorrendben Ba FFa Ma!
Válasz erre
3
0







