Az Európai Bizottság bejelentette: milliárdokról mond le Magyarország

Az Euractiv beszámolója szerint Budapest eddig 16,2 milliárd euróra pályázott, de a Bizottság még nem hagyta jóvá a magyar tervet.

Demszky a washingtoni Wilson Center munkatársaként, szakértőként dolgozik a Városi Fenntarthatóság Műhelyben. Ugye mindenki emlékszik a fenntartható Budapestre 1990 és 2010 között?
