Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Én szeretném, hogy ne csak a 2 kibaszott nagy oligarcha pártra lehessen szavazni. Ez zavar téged?
„azt irtam h szavazzanak ránk, és adjanak aláirást a 4ksoknak h legalább el tudjanak indulni, mert én szeretném h nem csak a 2 kibaszott nagy oligarcha pártra szavazni. ez zavar téged? hát baszki tényleg sok értelme van h politikával foglalkozz”