„A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit” – Orbán Viktor ismét megszólalt a Szőlő utcai botrányról (VIDEÓ)

A volt kormányfő a Hír Tv-nek adott exkluzív interjút.

Nehezen hisszük el, hogy ez tényleg megtörténhet: létrejön a rezsicsökkentés serege, a Magyar Csapat Orbán Viktor vezénylete alatt.
„Orbán Viktor és Rogán Antal levélben hívják hadba »barátaikat«, vagyis mindenkit, aki a magyar családok érdekeit nézi, és készen áll a küzdelemre a rezsicsökkentés védelmében. (Aki nem védi a rezsicsökkentést, az természetesen nem a barátjuk, és nem is magyar.) Ha jól értjük, ezentúl a Magyar Csapat tagjai összegyűlnek majd az ország minden pontján, ülnek tömött sorokban, vesznek a sütiből, és közben védik a rezsicsökkentést. Mondjuk havonta egyszer, de ahogy közelednek a választások, már hetente is szükség lehet a rezsicsökkentés védelmére.”