Orbánt és a kormányt dicsérte, Magyarországon mindenhol otthon érezte magát az orosz legenda

Szerinte a magyar kormányfő felelős politikus, aki aggódik Magyarországért, és sokat tesz a sportért.

Sz. Ferenc, Kubatov kedvenc gyilkosa azért végül is jót cselekedett, amikor megvédte a Fidesz-székházat – ennyi a rendőrség véleménye.
„Oké, erőszakos és jogszerűtlen volt, amit csinált, de Sz. Ferenc, Kubatov kedvenc gyilkosa azért végül is jót cselekedett, amikor megvédte a Fidesz-székházat – ennyi a rendőrség véleménye. A nyomozást megszüntették, megállapítva, hogy Ferenc csak azért hurcolta el onnan azt a lányt, nehogy rádőljön a székház fala, ami életveszélyes állapotban van.
Tehát még a saját életét is kockáztatta. Igazán megérdemelne valami népköztársasági érdemrendet. Esetleg egy facsemetét Felcsúton.”