„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Vádaskodás, kiabálás, fenyegetőzés a zsidó szervezet május 12-ei közgyűlésén. A végén Feldmájer bukott.
A szavazás közben Keszler Gábor azzal is megvádolta Feldmájer Pétert (a videón a 30. perctől), hogy az a folyosón megfenyegette őt négyszemközt. A Mazsihisz leköszönő elnöke nem tudta érdemben cáfolni az elhangzottakat.