Az éppen nyaraló miniszterelnök és csapata hetek óta nagy erőkkel azon dolgozik, hogy politikailag a földdel tegye egyenlővé az áprilisban legyőzött oldalt, ám ennek a műveletnek nem garantált a sikere.
A volt miniszterelnök aktívan követte az eseményeket, visszatromfolt Magyar Péternek, de nem jelent meg a demonstráción – most azt is megtudtuk, miért.
Vagy „stop Örkény”, vagy lehetőségük van megtalálni a megfelelő egyensúlyt az erős kormány és a hosszú távon stabil intézmények között, ha már a Fidesznek ez nem sikerült. Kohán Mátyás írása.
A kiváló operatőr 2022-ben már megnyerte a rangos elismerést.
p
0
0
2
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 23 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
nemormester
2013. március 30. 11:30
Tomi, ezzel az amating day-jel várhattál volna legalább estig (amikor bejön a Vasárnap), miattunk, keresztények miatt. Ez a szombat ugyanis nem amazing a keresztényeknek.
Válasz erre
0
0
simlicska
2013. március 30. 11:14
Olyan kersztényesen nemzetien és jobboldalian zselézi a haját a fickó....
Válasz erre
1
2
marko11
2013. március 30. 10:23
a fidesz szanyitiborja!
így egymás mellett/alatt a két zseni, ez már nagyon ütős!
Válasz erre
6
2
Senior
2013. március 30. 10:19
Tomasz, nem erre gondoltál? pészah 2013. március 26 - április 2. Nem mind ha ezzel gond lenne, csak hát az identitástudat-zavar...
Válasz erre
4
3
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!