„Nesztek, parasztok, ünnepeljetek!”

Ha a vallás nem közügy, miként az elkorcsosult liberalizmus hirdeti, akkor a vallási szintre emelt, ferdült szexualitás ugyan mitől lenne az?

Liberális konzervatív keresztyénként bőven el tudom fogadni a filmmel kapcsolatos vélemények sokféleségét, elismerve érvényességüket.
A poszt ahelyett, hogy szembeszállna ezzel a megengedhetetlen sztereotípiával, s úgy mondaná el kritikus véleményét, voltaképpen helyben hagyja a benne megfogalmazódó előítéletet. Magyarán – a sztereotípia szerint – , aki elfogadja a filmet, az nem »hülye keresztyén«, aki meg nem fogadja el, az »hülye keresztyén«.