Az EU olyan egyezményt kötött, mint egy nagy katonai háború vesztese

Egyre nagyobb hullámokat ver az Európai Unió és az Egyesült Államok közötti vámmegállapodás, amelyből egyértelmű, hogy utóbbi jött ki nyertesen. Sebestyén Géza elemzése.

Sátorba kitelepült félhippik, karneválra készülő munkanélküliek (?) még a bajszát se tudják megbirizgálni a fenevadnak.
„Szóval tényleg gáz ez az egész, de annyi bizonyos, hogy sátorba kitelepült félhippik, karneválra készülő munkanélküliek (?) még a bajszát se tudják megbirizgálni ennek az egyébként tényleg veszélyes fenevadnak. Kár, mert nemcsak piszkálni kellene, hanem szelídíteni is.
Azért elnézve e népeket, felmegy az emberben a pumpa. Nem úgy néznek ki, mint akiknek túl sok mindenben hiányt kellene szenvedniük. Tényleg tragédia, ha a négy hatezer köbcentis monstrumból el kell adni mondjuk kettőt, az ötszáz négyzetméteres házból meg át kell költözni egy picit kisebbe. Közben meg 11 milliárd dollárt költöttek a fekete péntek idején. Le kéne jönni Borsodba, haver!”