Meglepő vallomást tett a szlovák kormány, minden egykori magyar földet az állam tulajdonának tekint

A kormányhivatal szerint nem új vagyonelvétel zajlik, csak most írják be azt, aminek szerintük már régen meg kellett volna történnie.

Ma Szlovákiában előny, aki magyarként magyarnak vallja magát, mert egyenesen tud belenézni mindenki szemébe.
„Ma Szlovákiában hátrány, ha valaki fél, főként ha attól, ami nincs. Ma Szlovákiában előny, aki magyarként magyarnak vallja magát, mert egyenesen tud belenézni mindenki szemébe, s akkor majd tisztelet övezi, azaz védi. Így meg könnyebb összehozni egy üzletet, szerelmet, életet. Kis bátorság – erős védelem.”