Remek magyar siker Romániában – Bondár Anna negyeddöntős

2024. július 23. 14:53

Az év magyar női teniszezője két szettben győzte le ellenfelét.

2024 French Open - Day 6

Nyitókép: Szaniszló Róbert/NurPhoto/Getty Images

Bondár Anna, a világranlista 99. helyezettje, nyolcadik kiemeltként jutott be a 267 ezer dollár összdíjazású jászvásári WTA negyeddöntőjébe, miután legyőzte spanyol ellenfelét, Marina Bassolst.

Az év magyar női teniszezője két szettben győzte le világranglista 122. helyén álló ellenfelét, 7-5 6-4 arányban. A 2 óra 12 perces játék során Bondár összesen hatszor vette el ellenfele adogatását.

Bondár Anna legjobb nyolc között a szerb Olga Danilovisc és a román Anca Alexia Todoni mérkőzés győzesével találkozik majd.

***

Összesen 104 komment

sexykitty-5000061
2024. szeptember 06. 15:31
🍓 ️ ­É­­­r­­t­­­é­k­e­l­d­­ ­­a­ ­­s­z­e­x­­i­­­ ­­­p­­­u­­­n­c­­i­­­m­­­a­­t­­­ 👉 𝐖­­𝐖­­𝐖­­.­𝐗­­­𝟏­­𝟖­­.­­𝐅­­𝐔­­𝐍
zakar zoltán béla
2024. július 23. 17:30
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmennnnnnnyyyyyyyyyyhetttttyyyyyyyyyeny
pragmatika
2024. július 23. 17:07
@Menhetten Szóval Anna bejutott a negyeddöntőbe, de neked erről az jutott eszedbe, hogy ZOKTATÁSEGÉSZSÉGŰŰŰŰŰGY!!!!!!!!!! Ennyit rólatok ballibsikém.