
Brutális verekedés tört ki Tatabányán a focisták osztályozója után (VIDEÓ)
2024. június 03. 19:02
A meccs 2–2-es döntetlent hozott, a harmadik félidő pedig jó néhány pofont.

Fotó: Videa/képmentés
AZ NB III-as bajnokság Észak-nyugati és Dél-keleti csoportjának győztese, azaz a Tatabánya és a Békéscsaba csapott össze a pályán az osztályozó első mérkőzésén (2–2), ennek apropóján a meccs után a városban pedig a két csapat szurkolói is megmérkőztek egymással – ökölvívásban.
A tatabányai stadion háborgó feleket a rendőröknek kellett szétválasztaniuk, akik kutyáikat is bevetették a béke helyreállítása érdekében – írja a Kemma.
A párharc visszavágójára június 9-én kerül sor Békéscsabán.
Összesen 109 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
DINO54
2024. június 04. 08:13
A csatolt fotón középen háttal a petya a túlméretes szartaposójával. :-)
Válasz erre
1
0
DINO54
2024. június 04. 08:11
Mi van? Mi van? Mi van?
Válasz erre
0
0
connorj
2024. június 03. 22:38
Letílttottátok a linkek elhelyezését a kommentekben.
Sértítek a szólás-szabadságomat.
NEM MEGYEK EL SZAVAZNI.
Válasz erre
0
0
Muki46
2024. június 03. 21:49
Van nem brutális verekedés is?
Válasz erre
2
0







