
Bajnok a Ferencváros női kézilabdacsapata
2024. május 22. 22:24
Nem volt kérdés a győzelem.

Nyitókép: MTI/Illyés Tibor
A női kézilabda NB I 25., utolsó előtti fordulójában megszerezte az aranyérmet az FTC, amely története során 14. alkalommal lett bajnok, és 1997 után tudott ismét duplázni, hiszen a fővárosi zöld-fehéreké lett a Magyar Kupa is – írja a Nemzeti Sport.
Az FTC a papírformát érvényesítve 11 góllal nyert (41-30-ra), lezárva a még nyitott kérdéseket.
***
Összesen 4 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
tapir32
2024. május 23. 05:42
Gratulálok!
Jövőre a BL is sikerül!!!
Válasz erre
0
1
vip era
2024. május 23. 05:05
Nagyon fognak hiányozni a BL 4-es döntőből. Nélkülük közel sem lesz olyan hangulat,telt ház,mint tavaly.
Válasz erre
2
1
Srptk_
2024. május 23. 04:45
Mester munka volt, hölgyek! Gratulálok!🌹
Válasz erre
2
1
luxusbatar
2024. május 22. 22:26
Nem bajnokságot kell nyerni, hanem BL-t. Abban meg jobbak a győriek!
Hajrá ETO!
Válasz erre
2
5







