A tavalyi Ekl-győztesnek lőtt gólt Sallai Roland az Európa Ligában (videó)

2023. október 05. 20:34

A magyar játékos a második félidő elején talált be a West Ham United kapujába.

Sallai Roland csapata, az SC Freiburg az angol West Ham Unitedet fogadta otthonában csütörtökön az Európa Liga csoportkörében.

A mérkőzés 49. percében a német csapat magyar játékosa, Sallai Roland talált be a kapuba. Sallai gólja önmagában nem elég  a győzelemhez, a 89. percben még a nyáron Ekl-győztes vendégek vezettek 2-1 arányban. Érdekesség, hogy az angolok éppen azt a Fiorentinát verték a júniusi fináléban, amely nemsokára a Ferencváros ellen lép pályára.