Gyere hozzánk podcastet készíteni!

Bérelhető a Mandiner korszerű stúdiója, mutatjuk a részleteket!

Kiütéses győzelemmel folytatta a bajnokságot a Galatasaray.

Besült a török labdarúgó-bajnokság rajtján a bajnoki címvédő Galatasaray együttese, csak 2–2-es döntetlenre futotta az újonc Corum ellen hazai környezetben, így a 2. fordulóban rendkívül motiváltan lépett pályára a szintén friss feljutó Erzurumspor otthonában.
Sallai Roland együttese egy szöglet után éppen a magyar válogatott szélső lesipuskás góljával adta meg az alaphangot a 12. percben,
majd gálává alakította a meccset. Az isztambuli együttes a szünetig még kétszer betalált, Victor Osimhen két gólja mellett egy gólpasszt is kiosztott a meccsen, így a Galata végül 4–0-ra nyert és a tabella élére ugrott.

Sallai teljesítménye előtt kalapot emelhetünk, az osztályzatok alapján is a legjobbak között említhető, ami különösen biztató az őszi Nemzetek Ligája-fordulók előtt.
Fotó: illusztráció/MTI/EPA/Erdem Sahin
