Három ország szembeszállt az Európai Unióval: Orbán Viktor fontos szövetségeseket szerzett

A múlt heti uniós csúcs komoly eredményeket hozott Magyarországnak. A szuverenista erők már nincsenek egyedül az Európai Unióban.

Még szinte ki sem hűlt Peter Stöger helye a Ferencváros kispadján, új szakvezetőt igazolt a klub egy keménykezűnek tartott szakember, Sztanyiszlav Csercseszov személyében. Orosz arculata lesz-e a csapatnak, mit hozhat a tavasz és képes lesz-e szintet lépni a Fradi a nemzetközi porondon? Exkluzív videointerjúnk Hajnal Tamás sportigazgatóval.

Csercseszov, mint karácsonyi ajándék?
Alig tiz napja, a Mandnier Jobbfelső: pipa című podcastjában Hajnal Tamással, a Ferencváros sportigazgatójával arról beszélgettünk, hogyha a csapat arculata nem is, de a számok és az eredmények Peter Stöger mellett szólnak. Ehhez képes már a frissen igazolt új szakvezető, Sztanyiszlav Csercseszov - akinek személyéről mindent elolvashat ebből a cikkünkből - híres-hírhedt keménykezű módszereitől hangos a szaksajtó. Első kézből kapunk válaszokat Hajnal Tamás sportigazgatótól, hogy milyen arculata lehet a jövőben a Fradinak.

A nyitóképen: Csisztu Zsuzsa és Hajnal Tamás