„holott ha nincs probléma, az azt jelenti, hogy működik a rendszer.”
„Ezt most éppen mindenki felismerte, és csak remélni tudom, hogy ha ennek vége, nem állunk vissza arra az állapotra, amikor a kritikus infrastruktúrák üzemeltetői újra azt mondják: meg van oldva minden, nem kell izgulni. De, nagyon kell izgulni ” – adott hangot véleményének Keleti.
Az ITBN alapítója hozzátette, hogy A Nemzeti Kibervédelmi Intézet és a Magyar Honvédség elég komoly képességekkel rendelkezik, ennek ellenére érdemes előrébb helyezni a kiberbiztonságot a prioritási listán, hiszen a hackerek átlépték a kiberhatárokat, nem feltétlenül érezhetjük magunkat biztonságban.