Ginzer Ildikó jelenleg az MKB Nyrt. általános és üzleti vezérigazgató-helyettese is egyben. Feladata a bankcsoport élén a lakossági, valamint a mikro- és kisvállalati ügyfelekkel kapcsolatos termékfejlesztés és kiszolgálás, valamint a létrejövő nagybank digitális transzformációjának üzleti oldali irányítása lesz. Szabó Levente – aki a Takarékbank Zrt. jelenlegi üzleti vezérigazgató-helyettese – a Bankholdingnál a közép- és nagyvállalati, az agrár, a treasury, a befektetési szolgáltatási, valamint a privátbanki terület vezetője lesz.
A szakemberek megtartják tagbanki pozíciójukat is, ugyanakkor az új megbízatásaikkal lefedett területek szakmai irányítását átveszik mindhárom tagbankban
– jelezték a közleményben. Ebben arra is kitértek, hogy a holding további felső vezetői pozícióira a kiválasztás jelenleg is folyamatban van.