Magyar Péter gyenge, Kapitány nem jött, hanem küldték – itt az új Mesterterv (VIDEÓ!)

A gyenge, kormányzásra alkalmatlan Magyar Péter helyett Kapitány István lehet Brüsszel és a nagytőke végső jelöltje? Itt a Mesterterv!

A tokaj-hegyaljai Hercegkúton, a világörökség részét képező pincesorokon járt a Petőfi TV. A sváb borászok elárulták, mi a titka boraiknak.
Mind az Espák, mind a Naár, mind a Götz Pincészet története generációkra nyúlik vissza: a sváb gyökerű családok a tokaj-hegyaljai Hercegkúton készítenek bort. A Petőfi TV-nek nyilatkozó hercegkúti borász, Naár Ferenc elmondta: „Inkább előny, hogy svábok vagyunk. A hercegkúti nép egy picikét talán büszkébb az átlagtól, sokkal szorgalmasabb, sokkal többet dolgozik, sokkal nagyobb a vendégszeretet, és ez kell is ahhoz, hogy ezeket a gyönyörű pincesorokat meg tudjuk tölteni emberekkel.”