
Ön fél az amerikaiaktól?
2016. november 08. 16:37
Lassan húsz éve megénekelte David Bowie a Nine Inch Nails-szel: I'm Afraid of Americans. Én ön?
Összesen 14 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
teljesenertelmetlen
2016. december 11. 18:04
Beteg.
Válasz erre
2
2
Senye Péter
2016. november 09. 20:43
Egy mexikói érsek így imádkozott: "Istenem te olyan távol vagy, de az Estados Unidos oly közel". Sajnos, néha mintha hozzánk is túl közel lenne.
Válasz erre
10
1
brekker
2016. november 09. 05:04
Szart kavarni elég közel van, hogy a bűzét érezze, ahhoz pedig elég távol.
Ideális hely egy világot irányítani akaró oligarcha csoportnak.
Mint ahogy Angliából is szinte következmények nélkül lehetett háborúkat kirobbantani Európában.
Válasz erre
6
1






