„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Boldogság buborékai szlogennel buzdítja pezsgő és gyöngyözőbor fogyasztására a fiatalokat az Agrármarketing Centrum.
Nem mindenki ért egyet a kampánnyal, van, aki szerint ez is hozzájárulhat a fiatalok alkoholizmusához. Mindezt illusztrálandó az RTL Klub riportjában több detoxikálóban készült felvételt is bemutatott.
A Nemzetgazdasági Minisztérium szerint viszont „a kulturált, mérsékelt és minőségi italfogyasztásra épülő gasztronómiai kultúra az egyik alapja az alkoholizmus elleni küzdelemnek”.
A kampányt egyébként azért indították, mert az utóbbi években visszaesett a pezsgőfogyasztás.