Szerdától Ördögkatlan Fesztivál a villányi borvidéken

2012. július 31. 12:17

Három Dél-baranyai faluban idén ötödik alkalommal rendezik meg az Ördögkatlan Fesztivált. Az esemény a koncertek mellett színházi előadásokkal, kiállításokkal és családi programokkal várja látogatóit.

2012. július 31. 12:17

Kisharsány, Nagyharsány és Palkonya a fő helyszínei a szerdától vasárnapig tartó összművészeti Ördögkatlan Fesztiválnak, melyet korábban csak a Művészetek Völgye kisöccseként emlegettek, de már az utóbbi évben is számos külföldi nagy nevet felvonultatott. Idén Franciaországból érkezik a Galapiat Cirque színházcirkuszi társulat és a Wombo Orchestra utcazenei formáció.

A könnyűzenei fellépők között az összes említésre méltó pécsi zenekar megtalálható, a kisharsányi templomban pedig komolyzenei koncerteket is rendeznek. A Bárka Színház már-már állandó vendége a fesztiválnak, az alternatív színházat rajtuk kívül Pintér Béla társulata képviseli, valamint amatőr társulatok is fellépnek az ország legkülönbözőbb településeiről. 

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Zelenszkij újabb bosszút tervelt ki Magyarország ellen – ez mindenkinek fájhat

Zelenszkij újabb bosszút tervelt ki Magyarország ellen – ez mindenkinek fájhat
Tovább a cikkhezchevron

A fesztivál ideje alatt óránként közlekednek a helyszíneket összekötő katlanbuszok, de egy pécsi televízió és egy magazin olyan taxit is indít, amelybe nem pénzért, hanem egy jó történetért cserébe lehet beszállni. 

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Újabb kifogást talált Magyar Péter: rájuk fogná a Tisza Párt vereségét

Újabb kifogást talált Magyar Péter: rájuk fogná a Tisza Párt vereségét
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!