Magyar Péter foghatja a fejét: ezért nem tudott növekedni a Tisza Párt népszerűsége

A szakértők szerint olyasmit igyekeztek vitorlájukba fogni, amiből nagyon nem jött össze a politikai haszonszerzés.

Gólt rúgott ugyan tegnap Észak-Korea, de a CPg és a Beatrice zenéje nem lankad a küzdelemben. Este Biszku-film!

A szakértők szerint olyasmit igyekeztek vitorlájukba fogni, amiből nagyon nem jött össze a politikai haszonszerzés.


Ez persze csak feltételezés, de a színésznő első rendezése bámulatosan omlik össze félidőben. A Búcsú June-tól garantáltan nem lesz ünnepi klasszikus.


Az ország legszebb templomtereiben a karácsonyi ünnepkör legismertebb dalai mellett ritkaságok is felcsendülnek a közmédia ünnepi, zenés műsorában.


Természetesen ezt a karácsonyt sem ússzuk meg Kevin nélkül, de a streamingszolgáltatók kínálatában számtalan más alkotást találni, amely megteremtheti az ünnepi hangulatot. Öt kiváló és igencsak eltérő hangulatú filmet ajánlunk.


A zenés karácsonyi összeállítás az ország legszebb templomtereibe kalauzolja a nézőket.


Az énekes-dalszerző minderre úgy reagált a Mandiner műsorában, hogy „legalább még 20-30 évig” tegyék ezt.


Ezúttal a zenén túlmutató jelentőséggel bírhat Mága Budapesti Újévi Koncertje.


A Friderich Merz vezette kormánnyal egyelőre nem jártak jól az emberek.


Drámai különbség a két oldal között: míg a kabinet akár Brüsszellel is szembemegy, hogy itthon tartsa a multik extraprofitját, addig a Tisza Párthoz köthető tervek éppen azokat hozná nehéz helyzetbe, akik többet vállalnak, előre akarnak lépni a hivatásukban.
