Fordulat: és akkor az ukrán drónok lecsaptak Moszkvára (VIDEÓ)
Az ukrán hadsereg ezúttal az orosz főváros üzemanyag-ellátásában kulcsszerepet játszó létesítményt vette célba.

A moszkvai olajfinomító lángolása óta kevés drónt használtak az oroszok.

„A fotó a moszkvai olajfinomító. Abból ítélve, hogy azóta kevés drónt használtak az oroszok, nagy válasz készül. Közben feszül a belorusz viszony, nem csak az átjátszó állomások miatt, hanem mert az ottani olajfinomítók egyre nagyobb szerepet játszanak az orosz hadsereg ellátásában. Csak az Ukrajnától csupán 100km-re lévő Mozyr 12 millió tonnát képes fiomítani évente, ez óriási kapacitás, másfélszer akkora mint Szászhalombatta.”
Ezt is ajánljuk a témában
Az ukrán hadsereg ezúttal az orosz főváros üzemanyag-ellátásában kulcsszerepet játszó létesítményt vette célba.

Nyitókép: Facebook/Demkó Attila