Zelenszkij kulcsembere felsorolt három lépést, ami után véget érhetne a háború

2023. augusztus 16. 15:09

Mihajlo Podoljak szerint a legfontosabb, hogy a nyugat tovább szankcionálja Oroszországot.

2023. augusztus 16. 15:09
null

Mihajlo Podoljak újra jelentkezett Twitter-oldalán, ahol legfrissebb posztjában felsorolt három pontot, mikor lehetne a leggyorsabban lezárni az orosz-ukrán háborút. Az elnöki tanácsadó legfontosabbnak nevezte, hogy a Nyugatnak sokkal keményebb szankciókat kellene bevezetnie Moszkvával szemben, valamint több fegyverre van szükségük. Állítása szerint

erősebb megoldásokra van szükség jelenleg.

Megjegyezte, csak így lehet „fair módon” lezárni a háborút. Mihailo Podoljak elvárja, hogy 

  1. szigorúbbak legyenek a szankciók az orosz rakétagyártáson és a szankciót megkerülő cégeken, valamint terrorista rezsimmé kell nyilvánítani Oroszországot, 
  2. orosz támadóképességhez optimalizált, nagy hatótávolságú bombákkal és rakétákkal kellene felszerelni az ukránokat, és 
  3. teljesen izolálni kéne az orosz vezetést, meg kellene szüntetni a diplomáciai kapcsolatot Moszkvával, az orosz vezetők ellen pedig letartóztatási parancs kell. 

Nyitókép: Metin Aktas / Anadolu Agency / AFP 

 

Összesen 32 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
alenka
2023. augusztus 16. 22:59
Kretén ukránok: szebb lenne nélkülük a világ.....Putin,kérlek,intezledj.....ezügyben...
Martell 2
2023. augusztus 16. 20:14
Inkább téged és a bandádat kellene felakasztani, gyorsan béke lenne.
cikoria-2
2023. augusztus 16. 18:20
NEktek meg atom a pofátokba
Bájron
2023. augusztus 16. 16:56
Nyakatokra kötelet, büdös náci!!!!!!!!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!