Kemény üzenet érkezett Varsóból: A Fidesznek most egyetlen dolgot szabad csak tennie

Jacek Karnowski szerint egy jól működő politikai szervezet egy választási vereség után is képes talpra állni.

Andrej Malisev szerint az orosz filmek is tökéletesek a közönség szórakoztatására.

„A »Barbie« és az »Oppenheimer« című amerikai filmek nem felelnek meg a hagyományos orosz szellemi és erkölcsi értékek megőrzésével és megerősítésével kapcsolatos céloknak és célkitűzéseknek” – írta Andrej Malisev miniszterhelyettes a Meduza közlése alapján.
Az Orosz Föderáció kulturális miniszterhelyettese Vlagyiszlav Davankovnak az Állami Duma helyettes elnökének arra a felvetésére reagált, ami szerint
ezeket a nyugati sikerfilmeket jó lenne bemutatni a szerzői jogtulajdonosok engedélye nélkül Oroszországban.
A miniszterhelyettes szerint az orosz filmek is tökéletesek a közönség szórakoztatására. Megjegyezte továbbá, hogy az orosz forgalmazás „telített a magas színvonalú hazai bemutatókkal”.
Nyitókép: Képernyőfotó