Vucic egy belgrádi nagygyűlésen jelentette be a lemondását

A szerb elnök ennek ellenére a politikában marad.

Román kupagyőztes lett a Sepsiszentgyörgy.

2020 után megismételte történelme legnagyobb sikerét a 2011-ben alapított Sepsi OSK csapata és bejutott a Román Kupa 2021-2022-es döntőjébe. A szentgyörgyiek végül 2-1-re megnyerték a döntőt, így román kupagyőztesek lettek. Ennek kapcsán zengett fel a Székely Himnusz Bukarestben:
Nyitókép: Facebook-képernyőkép