„Átszúrom a torkán a kést!” – így kívánta a miniszterelnök halálát Magyar Péter munkatársa a választás éjszakáján (VIDEÓ)

Már több mint egy éve is „áradt” a Tisza Párt köreiben a szeretet és a béke.

Varangyméreg ölte meg.
Szokatlanul különös körülmények között halt meg a Lukoil olajtársaság volt topmenedzsere, Alekszandr Szubbotin. A férfi holttestét a Moszkva közeli Mitiscsi településen találták meg egy pincében –
A sámán elmondása szerint a topmenedzser egy rituálé miatt járt hozzá. Az alanyokon ilyenkor kisebb sebet ejtett, és varangymérget juttatott a sebbe. Ettől előbb hányni kezdtek, utána pedig állítólag jól érezték magukat. A sámán hozzátette, hogy Szubbotin eleve részegen és kábítószer hatása alatt volt, amikor hozzá érkezett. A rituálé után rosszul lett, a sámán viszont nem hívta egyből a mentőket, vélhetőleg mert várt volt a rosszullét.
Január óta az orosz olajipar több fontos vezetője is meghalt, gyanús körülmények között.
Nyitókép: Pixabay