Oltmann azt állította, hogy az általa posztolt Facebook-profil Eric Coomerje azonos a Dominion termelésstratégiai és –biztonsági igazgatójával – Eric Coomerrel. Darryl Cooper utánajárt a dolgoknak. A Facebook-profil Coomerja 1997-ben diplomázott a Berkeley-n atomfizikából. Akárcsak a Dominion Coomerja. A profilon megadott e-mailcím a Berkeley atomfizika tanszékéhez tartozott.
Cooper rákeresett a Google-ben az e-mailcímre. Ekkor kezdett még izgalmasabbá válni a dolog: Coomerről kiderült ugyanis, hogy régóta aktívan részese szkinhed-oldalak tevékenységének, például a Google Group for skinheads-nek, és valószínű moderátor volt a papaskin.comon is. Ezek azonban nem szélsőjobbos szkinhedcsoportok, épp ellenkezőleg. Ezek SHARP-ok: Skinheads Against Racial Prejudice, azaz „szkinhedek a faji előítéletek ellen”.
Szóval nagyon valószínű, hogy a Facebook Eric Coomerje és a Dominion Eric Coomerje ugyanaz a személy, és erősen balos a meggyőződése, sőt mi több antifa-aktivista. 2016-ban azt posztolta a Facebookon, hogy csak „idióták” szavazhatnak a „fasiszta”, „autokrata, nárcisztikus és rasszista” Donald Trumpra, akinek alelnökjelöltje (a mostani alelnök), Mike Pence egy „keresztény dzsihadista”. 2017-ben Texast a „rasszisták, idióták és nőgyűlölők" földjének nevezte.