Újabb kifogást talált Magyar Péter: rájuk fogná a Tisza Párt vereségét

Majd az oroszok, a Kutyapárt és persze Gyurcsány lesznek a hibásak – csak éppen ők nem.

A járvány lassítása érdekében hozott korlátozások enyhítése óta Iránban ismét jelentősen nőtt a fertőzések száma.
Az iráni parlament újabb képviselője halt bele a koronavírus-fertőzésbe – adta hírül az ISNA iráni hírügynökség hétfőn. Ísza Dzsafari az iráni törvényhozás harmadik tagja, aki a koronavírus okozta Covid-19 betegségbe halt bele.
Az Iránban február óta tomboló járvány már több politikust megfertőzött, áprilisban pozitív lett a parlament korábbi elnökének, Ali Laridzsáninak a vírustesztje is, ám ő azóta felépült a betegségből. Korábban már többször vetették a törvényhozók szemére, hogy a parlamenti ülések során nem tartanak elegendő távolságot egymástól.

A járvány lassítása érdekében hozott korlátozások enyhítése óta Iránban ismét jelentősen nőtt a fertőzések száma. Az ország egészségügyi minisztériumának hétfői összesítése szerint a fertőzöttek száma elérte a 259 652-t, a Covid-19 betegségbe eddig 12 032-en haltak bele.
(MTI)
