Németország azt szeretné, hogy az uniós fegyverbeszerzési megállapodásba vegyék bele Nagy-Britanniát és Kanadát is. Franciaország azonban nemet mondott.
Egy ütésre lendülő ököl, az amerikai lobogó és a lángoló tűz képe: az Egyesült Államok vezetői többek között emodzsikkal beszélik meg a világ első számú hatalmának legfontosabb döntéseit.
Egyszerre méltatják filmes minőségéért és a dráma erősségéért a Netflix új brit sorozatát – és nem ok nélkül. Rajcsányi Gellért írása.
p
0
0
3
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 4 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Csomorkany
2017. augusztus 08. 08:02
Hámondjuk, e hősiesség lehetőségi feltétele, hogy legyenek olyanok, akik fölmásznak oda. Szóval kiszolgáló személyzet.
Az én hőseim olyan emberek, akik olyan bajban is hajlandók eljönni, amibe én kerülhetek. Pl. tűzoltók a kigyulladó lakásba, ilyesmik...
Németek?
Bajorországban?
Életeket mentenek?
Csak egyetlenegy medve próbált meg bemerészkedni hozzájuk Olaszországból az Alpokon át, de ezek a vendégszerető bajor németek meggyilkolták Brunót, mert "vadállat".
Egyetlenegy szabad medve már sok az egész országuknak, de sok milliónyi gyüttment ember persze kell nekik.
Ha erről a mai Németországról visszaküldenének egy filmet a világháborús Németországba, akkor a német katonák még sokkal elszántabban harcolnának.
A világ első állatvédelmi törvényét Németország hozta meg 1933. november 24-én, hatályba lépés 1934. február 1.