Rejtélyes hálószobai fotó: nem az a legnagyobb kérdés, lesz-e pornó

Mután Magyar Péter elismerte, hogy részt vett a drogos házibulin, nagy nyomás nehezedett Magyarországra – mutatott rá az elemző.

Görögországnak három hónapja van arra, hogy visszaállítsa határai megfelelő ellenőrzését, ellenkező esetben akár két évre is kizárhatják a schengeni egyezményből. Csak a tavalyi év során minimum 850 ezer migráns és menekült érkezett Görögországba.
Három hónapot adott Görögországnak az Unió arra, hogy visszaállítsa határai megfelelő ellenőrzését. Ha nem teszi, akkor akár két évre is kizárhatják őket a schengeni egyezményből – írja a BBC.
Az Európai Bizottság jelentése két héttel ezelőtt megállapította, hogy Görögország súlyosan elhanyagolta kötelezettségeit, amelyek a határaira, vagyis a schengeni zóna határainak védelmére vonatkoznak.

Az elmúlt időszakban több uniós ország már visszaállította külső határainak ellenőrzését – részben emiatt. Görögországba csak tavaly minimum 850 ezer migráns és menekült érkezett.