Meglepődne, ha szembejönne az utcán?

2013. október 04. 13:30

Talán a nem túl távoli jövőben ehhez hasonló robotmacskák is futkározhatnak az utcákon. Lenyűgöző vagy ijesztő inkább? Írja meg kommentben!

2013. október 04. 13:30

A WildCat egy olyan négylábú robot, amelyet arra fejlesztettek, hogy mindenféle terepen tudjon futni. A robotot a BostonDynamics építette meg és a tökéletesítésén dolgozik.

Összesen 34 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Soma
2013. október 04. 20:53
Ki fut előtte?
MacElek
2013. október 04. 20:11
Kicsit hangos. Egy ló csendesebb. És szerintem még gyorsabb is. És talán még nem is fogyaszt ennyit százon.
Szarvasember
2013. október 04. 17:36
Indítsuk a lovin! Ti mennyit tesztek rá?
justiceforhungary
2013. október 04. 14:13
Sok sok robotLIBÁT !!!! Harapják le a libás...
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!