Lebontották a határkerítést Spanyolország és a Nagy-Britanniához tartozó Gibraltár között, miután a város szerdán de facto a schengeni övezet részévé vált.
Az Európai Bizottság új állattenyésztési stratégiája alapján még 2026 végéig elkészülhet egy jogszabálytervezet a tojótyúkok ketreces tartásának fokozatos megszüntetésére.
„Igenis büszkeség az, hogy ebből a pályázatból döntötték meg a citerázás Guinness-rekordját is.”
p
1
0
3
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 94 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Fakutya tizedes
2012. október 13. 12:12
Borzalmas ez a pojáca.
Válasz erre
1
0
Locassen
2012. október 12. 20:08
na itt a szöveg is:)
berlin hamburg schumacher baden-baden lederhosen schnell schnell jaja, nein nein apfelstrudel hopfmeister und holstenpils achtung liebfraumilch in oscher und vorsprung durch technik sonne und blitzen britischer architekt tommorrow belongs to me schweinehund, dummkopf ein bier bitte jürgen klinsmann ist kaputt, boris becker immer bumm bumm ich bin ein berliner holen kindergarten, glühwein wo ist sein skipass edelweiß singt cpt von trapp dankeschön und auf wiedersehen PET
Válasz erre
0
0
jenggot
2012. október 12. 19:02
A negatívom természetesen nem a paródiának szólt, hanem a mandínernek.
Mi magyarok képtelenek vagyunk közösségben gondolkodni. Nem véletlenül bomlanak fel a házasságok 90%-ka.
A természetes sorrend:
Család
Utód
Rokonság
Barát
Ismerős
Város
Ország
Európa
Világ
Nálunk a sorrend:
Én
Én
Tehetős rokonok
Haza
Fidesz
Orbán
Hülye kölök
Valami Isten.
A többi ismeretlen!
"be vagy zárva a Hét Toronyba és már sohasem menekülsz"
Válasz erre
4
4
Agnieszka
2012. október 12. 19:01
Aranyos volt, köszönöm, jólesett nagyot nevetni!
Válasz erre
2
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!