Agymosottnak nevezte a magyarokat az uniós források megvonásán örömködő Kollár Kinga (VIDEÓ)

Ez Magyar Péter azon embere, aki közel 7 millió forintot keres havonta és aki annak örül, ha romlik a magyarok életminősége.

Az Európai Bizottság egyetért az internetet irányító magánszervezetek létével, de ezek legyenek elszámoltathatók, és kormányfüggetlenek.
A Bizottság lényegében megismételte Viviane Reding uniós távközlési biztos májusi nyilatkozatát, amely szerint "hosszú távon nem védhető az a helyzet, hogy az internet egy százmilliókat érintő tulajdonságát egyetlen állam kormányához kötődő szervezet (az ICANN) felügyelje és szabályozza". A Bizottság hangsúlyozta, hogy az internet jövőbeli szabályozásának kidolgozása során figyelembe kell venni olyan alapelveket, mint az emberi jogok és a szólásszabadság tiszteletben tartása, illetve az internet stabilitásának és biztonságának megóvása.
A mai napon közzétett, "Az internet szabályozása: a következő lépések" című közleményben javaslatokat fogalmaztak meg az internet szabályozásának nyíltabbá, átláthatóbbá és befogadóbb jellegűvé tételére. A fő célkitűzés tehát az elszámoltathatóság elérése, értve ezalatt mind a belső elszámoltathatóságot, mind pedig a nyilvános elszámoltathatóságot.
Nyíltabb, befogadóbb internetszabályozást sürget az Európai Bizottság (HWSW)