Borkai Zsolt újra politikai porondra lép

2023. június 09. 14:08

A volt győri polgármester függetlenként indul az önkormányzati választáson.

2023. június 09. 14:08
null

Sváby Andrásnak adott interjút Borkai Zsolt, ekkor jelentette be a 2019-ben szexbotrányába belebukott egykori győri polgármester, hogy jövőre függetlenként indulni kíván az egykori tisztségéért – számol be a Nap híre, és a cikkből az is kiderül, hogy a beszélgetést  vasárnap este 7 órakor láthatják az ATV-n.

„Erős az indíttatásom, hogy megmérettessem magam a polgármesteri székért” – válaszolta Borkai, később ezt megerősítette, s arra a kérdésre, hogy milyen színekben indulna el, azt válaszolta:

Nem Dézsi Csaba András jelenlegi fideszes polgármester ellen, hanem Győrért akar indulni – közölte.

Az egykori politikus azt is elmondta, semmilyen kapcsolata nincs egykori pártjával. Egy ideig kereste korábbi párttársait, de miután nem érte el őket, már felhagyott ezzel.

Nyitókép: Borkai Zsolt megválasztott, de a posztjáról november 8-án délutáni határidővel lemondó polgármester a Győri Közgyűlés alakuló ülésén a városháza dísztermében 2019. november 7-én.MTI/Krizsán Csaba

Kapcsolódó cikkek

 
 
 
 

Ezek is érdekelhetik