„Undorító” – az amerikaiak kiborultak, amiért a futballszurkolók nem adnak 20 százalékos borravalót

Amerikában sokszor az órabér részének számítják a borravalót.

Megkérdezték a helyieket, hogy mit gondolnak a baloldali kampánytámogatásokról.

A Mediaworks Hírcentrum elment Jászberénybe forgatni egy rövid videót arról, hogy a jászberényi ellenzéki jelöltet, Budai Lórántot Márki-Zay szerint amerikai dollárokból támogatják.
Majd mi jászberényiek eldöntjük, ki vezesse a várost”
– jelentette ki az egyik megszólaló. Egy másik leszögezte: „Szégyen”. „Büdös ****fejek, azért mert kapják a pénz, de hát semmit sem csinálnak”.
Nyitókép: Képernyőkép