Fodor Gábor és Dopeman latolgatta a választási esélyeket
2022. április 02. 11:58
Az egykori politikus és a rapper egyaránt Fidesz-győzelemre számít, de szerintük a kétharmadot nem éri el a kormánypárt.
2022. április 02. 11:58
p
28
6
28
Mentés
A Kontextus adásában Fodor Gábor és Dopeman latolgatta a választási esélyeket. Az egykori miniszter, parlamenti képviselő, jelenleg egyetemi oktató Fidesz-győzelemre számít, 110 körüli, illetve afölötti mandátummal, tehát szerinte nem lesz újabb kétharmad.
A magát életművésznek, rappernek, de – a saját megfogalmazása szerint – leginkább bárminek nevezhető celeb hasonló eredményre számít. Úgy gondolja, az ellenzék kezében nincs olyan fegyver, amellyel győzhet, bár azt is mondta, hogy a „meglepetés faktor mindig játszik”.
(Fotó: YouTube)
***
Április első vasárnapján újabb négy évre határozzuk meg az ország sorsát, hazánk minden magyar állampolgára eldöntheti milyen irányba tartson közös utunk.
Az elmúlt 30 évben nem foglalkoztatta a politika? Esetleg még nincs is személyes tapasztalata a rendszerváltás utáni időszakból? Vagy csupán szeretné hazánk jelenlegi helyzetét reálisan látni, mielőtt döntést hozna saját és gyermeke jövőjéről? A Mandiner Választási Különszáma erre kínál lehetőséget!
Mi lesz a következményük a Magyar Péter-féle hangfelvételeknek? Elhozza-e Donald Trump a békét? Talpra áll-e az európai és a magyar gazdaság? Dévényi István és Gajdics Ottó vitája.
Az orosz katonák új robbanószerkezeteket fedeztek fel a kurszki régióban, melyeket szerintük az ukránok szórtak szét. Az apró robbanószer az oroszok szerint még az olyan brutális eszköznél is rosszabb, mint a hírhedt PFM-1-es.
Ez már a kampány legalja!
Drogos belpesti cigány és nulla tartalmú buzi okoskodó.
Már csak egyet kell aludnunk és véget ér a kampány!
Azután megkezdődik a vesztes földbe, szarba döngölése.
Mert mi tudjuk, hogy mi a magyar tartás.
Leírnám én is, hogy miért van magyarországon kialakulóban a politikai kétpártrendszer ami az angolszász országokra jellemző.
Azért mert Magyarország angolszászosan individualista. De a külső meg nem értés tartja és fogja össze a nemzetet. Már Széchenyi példaképe is Anglia volt (nyilván hasonlóságokat fedezett föl) és nem a Rajna vidék.
Felmérések támasztják alá a magyarok individualizmusát:
https://external-preview.redd.it/ZMURKq_5E1Z8ZUdjHlLfurSQX9hF1grcoyYKdZVoIWA.jpg?auto=webp&s=65add81be5176be16ad3f52199174c6768c8d4a4