Megszólalt magyarul a szerb elnök: egy meghívást intézett a szabadságszerető emberekhez (VIDEÓ)

Aleksandar Vucic kérdésre válaszolva elárulta, hogy őmaga és a szerbek is szeretik a magyarokat, csodálják őket szabadság- és békeszeretetük miatt.

Tucker Carlson legújabb műsorában megszólaltja Orbán Viktort is, de Rod Dreher is elemzi mindazt, amit Soros György képvisel. Itt az előzetes!
„Magyarország vs. Soros: harc a civilizációért. Tucker Carlson, a Fox News kommentátorának a héten megjelenő műsorában ismét Magyarországról lesz szó. Érdemes megnézni az előzetesét addig is!” – írta a videóhoz közösségi oldalán Orbán Balázs.
Az Egyesült Államok legbefolyásosabb konzervatív médiaszemélyisége még nyáron járt hazánkban, amikor többek között interjút készített Orbán Viktor miniszterelnökkel, és ellátogatott a magyar–szerb határra is, ahonnan a migrációs helyzetről tudósított.
Nyitókép: Facebook