Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Tótka Sándor szenzációs versenyzéssel aranyérmet szerzett a kajak egyesek 200 méteres versenyében a tokiói olimpián.

Mint arról beszámoltunk, Tótka Sándor olimpiai bajnok. A kajakosnak a magyar miniszterelnök is gratulált Facebookon.
– írta a magyar miniszterelnök.
Nyitókép: MTI/MTI Fotószerkesztőség/Kovács Tamás