Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

A legrockerebb Kossuth-díjas. Gratulálunk! – írta ki Facebook oldalára Orbán Viktor a Kossuth-díját átvevő Nagy Feróval készült közös kép mellé.

Nagy Feró énekes, zeneszerző, dalszövegíró, a Beatrice és az Ős-Bikini frontembere „Magyarország számára kivételesen értékes pályafutása során a magyar rockzenei élet emblematikus alakjaként egyedi stílusával generációk ízlését formáló és a rendszerváltoztatás korának fontos témáit a zene nyelvén megszólaltató, sokoldalú előadó-művészete elismeréseként” augusztus 20-án átvette a Kossuth-díjat, melyet március 15-én az érvényben lévő korlátozások miatt nem osztottak ki.