Hosszú Katinka hosszú idő után jelentkezett újra: az olimpiai bajnok különleges vendéget fogadott Budapesten

Budapesten járt Kirsty Coventry, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnöke.

A karatés Hárspataki Gábor pénteken bejutott az elődöntőbe, így már biztosan érmes a tokiói olimpián.

Hárspataki Gábor 3–1-re legyőzte a japán Nisimura Kent a férfi karatékák 75 kilogrammos versenyének A-csoportjában, ezzel biztosan bejutott az elődöntőbe, tehát legrosszabb esetben is a dobogó harmadik fokára állhat!
(MTI)
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás