Hosszú Katinka hosszú idő után jelentkezett újra: az olimpiai bajnok különleges vendéget fogadott Budapesten

Budapesten járt Kirsty Coventry, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnöke.

Milák toronymagasan a mezőny előtt végzett, Kenderesi a nyolcadik legjobb időt úszta az előfutamon.

A férfi 200 méteres pillangóúszás világcsúcstartója, Milák Kristóf, Kenderesi Tamással együtt az előfutam apropóján ugrott hétfőn medencébe. Kenderesi Tamás 1:55:18-al a második helyen végzett a harmadik futamban, míg Milák az ötödik futamban úszott, toronymagasan lehagyva a mezőnyt. 1:53:58-as időt úszott.
Milák Kristóf tehát a legjobb idővel, míg Kenderesi Tamás nyolcadik legjobb idővel középdöntős.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás