Ezt nem kellett volna: az Európai Parlament már a Facebookon fenyegeti Magyarországot – szétszedték őket a kommentelők

„A demokrácia azt jelentené, hogy tiszteletben tartjuk a Magyarországon megválasztott kormányt.”

Újabb intézkedést jelentett be Varga Mihály a gazdasági újranyitási akcióterv részeként, erre reagált a politológus.

Lánczi Tamás a Hír TV Plusz-mínusz című műsorának vendége volt Fodor Gáborral, a Közép-Európai Rendszerváltást Kutató Intézet alapítójával. A műsorban Varga Mihály bejelentésével kapcsolatosan Lánczi Tamás megjegyezte: Magyarország „kisebb karcolásokkal megúszta a járvány eddigi gazdasági hatásait”, ellenben Európa déli országaiban komoly gondok vannak.
– fűzte hozzá a politológus.

Fodor Gábor üdvözölte a kormány lépéseit, s mint mondta, Magyarország abban érdekelt, hogy „a nyugati országok és hazánk is” minél gyorsabban talpra álljon.
A műsorban szóba került Gyurcsány Ferenc újabb videója, mely a közösségi médiában jelent meg. „Mi volt ezzel a cél? [...] Szomorú vagyok” – kommentálta Lánczi Tamás. Fodor Gábor pedig úgy fogalmazott, „ez a videó nagyon rosszul néz ki, de olyan nagy meglepetés nem ért senkit”.
Nyitókép: YouTube