Meglepő vallomást tett a szlovák kormány, minden egykori magyar földet az állam tulajdonának tekint

A kormányhivatal szerint nem új vagyonelvétel zajlik, csak most írják be azt, aminek szerintük már régen meg kellett volna történnie.

Ez a Somorja környéki húzás arra jó volt, hogy valaki a kocsmai haverjának eldicsekedjen.
„Somorja az a város, ahonnét a Kétnyelvű Dél-Szlovákia – Dvojjazyčné Južné Slovensko mozgalom is indult. Sok táblát átragasztottam már életemben magam is, az is lehet, hogy mindannyiunk közül a legtöbbet – szóval a zsáner nem ismeretlen. Azonban mi mindig a fricskára, az ötletességre törekedtünk, hogy az ostoba provokáció helyett valami értelmes üzenetet közvetítsünk.
Ez a Somorja környéki húzás a szlovák táblák átragasztásával arra jó volt, hogy valaki a kocsmai haverjának eldicsekedjen, hogy milyen marha tökös legény, de azon kívül nem viszi a társadalmunkat előre. Ráadásul a nyilvános vitát is teljesen rossz irányba tolja.
Mindig magunkért, soha mások ellen! – ez volt eleddig a hazai magyar politika mottója, jó lenne, ha tartanánk magunkat hozzá!”