Bejelentést tett Kapitány István – nagy változásra készülhetünk Magyarország energiamixében

A következő néhány évben ellepik Magyarországot a szélerőművek a gazdasági és energetikai miniszter bejelentése alapján.

Az Energiaklub szerint meg lehetne oldani Magyarország energiaellátását a Paksi Atomerőmű bővítése nélkül.
Az Energiaklub modellje szerint lehetséges lenne a jövőben Magyarország energiaellátása a paksi bővítés nélkül. Ámon Ada, a szervezet igazgatója szerint nincs szükség egy ilyen „megaberuházásra”, amely hosszú távon növeli az energiához köthető társadalmi költségeket.