Megkezdődött csütörtökön a Magyar Református Szeretetszolgálat (MRSZ) adventi kampánya, amelynek célja, hogy felhívja az egyre súlyosbodó hazai gyermekéhezésre a figyelmet.
Pál Sándor, a Magyar Református Szeretetszolgálat kuratóriumi elnöke a kampányindító sajtótájékoztatón csütörtökön elmondta: december 20. és 2015. január 4. között, az iskolai szünetben naponta 200 éhes gyermeknek biztosítanak napi háromszori étkezést Budapesten, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Békés és Baranya megyében.